Oferujemy rozwiązania wielu producentów wyposażenia teletechnicznego i teleinformatycznego. Pomagamy klientom dopasować technologię do ich specyficznych potrzeb i dostępnego budżetu.

Vivotek oferuje szeroki wybór produktów, w tym urządzenia NVR, oprogramowanie do centralnego zarządzania, serwery i i kamery. Dzięki doskonałym zespołom badawczym i projektowym udało im się opracować innowacyjne sytemu monitoringu IP w konkurencyjnych cenach.

Widok z kamery przemysłowej

Przykładowy widok z kamery przemysłowej.

Uniview posiada kompletną gamę produktów do monitoringu wideo zawierającą: kamery internetowe, sieciowe rejestratory wideo, urządzenia kodujące i dekodujące, rozwiązania magazynujące oraz oprogramowanie i aplikacje klienckie spełniające wymagania różnorodnych branż i zastosowań, w tym handlu detalicznego, branży budowlanej, przemysłu, edukacji, obiektów komercyjnych, monitoringu miejskiego itp.

Broszura jed dokumentem informacyjnym i nie stanowi oferty. W razie zainteresowania prosimy o kontakt -> office@3k-i.pl

Termowizja Uniview - COVID-19

W związku z zagrożeniem epidemią i nakładanymi na firmy oraz instytucje wymaganiami, przedstawiamy propozycję rozwiązań termowizyjnego, przesiewowego pomiaru temperatury u pracowników i gości pod kątem Korona-Virus (COVID-19). Oferta przeznaczona jest dla szerokiego grona klientów, od klientów indywidulanych poprzez szkoły, markety, budynki użyteczności publicznej, szpitale, hotele, dworce, obiekty sportowe, zakłady pracy, galerie handlowe itp. Od strony ekonomicznej zakres oferty jest szeroki przez co umożliwia każdemu klientowi, wybór rozwiązania „szytego” na jego miarę i potrzeby. W przypadku zainteresowania konkretnym rozwiązaniem zawartym w naszej ofercie prosimy Państwa o kontakt w celu wycenienia go i wdrożenia u Państwa.

Firma Axis oferuje szeroką gamę urządzeń do profesjonalnego nadzoru wizyjnego w oparciu o sieć IP. Nasze kamery do nadzoru, wideoenkodery, akcesoria i produkty do kontroli dostępu są oparte na otwartych standardach branżowych. Można je łatwo integrować z oprogramowaniem Axis do zarządzania materiałem wizyjnym lub produktami naszych partnerów, tworząc kompleksowe rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa lub nadzoru.

VDG

Zastosowanie wydajnego skalowalnego systemu zarządzania wizją o nieograniczonych możliwościach rozbudowy o dowolną liczbę urządzeń oraz modułów integrujących i analitycznych odgrywa bardzo ważną rolę w zarządzaniu bezpieczeństwem. Inteligentny system zarządzania wizją VMS (ang. Video Management System) VDG Sense, znany wcześniej pod nazwą DIVA, zosta z ogromnym powodzeniem zastosowany w dziesiątkach obiektów sportowych i biurowych na terenie całej Polski.

Roger od niemal 30 lat projektuje i dostarcza wysokiej jakości elektroniczne systemy zabezpieczeń. Oferuje bardzo dobrą relację jakości do kosztu. Wysoką niezawodność i funkcjonalność potwierdzają tysiące wdrożonych z sukcesem instalacji.

Dell to światowy lider w obszarze produkcji systemów komputerowych. Wysoka jakość i szeroki wybór produktów do różnych zastosowań, połączone z doskonałym serwisem i usługami wsparcia gwarantują stabilną i wydajną infrastruktóre informatyczną.

Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, a także systemy kontroli dostępu i oprogramowanie zarządzające. Profesjonalne systemy konferencyjne i kongresowe dopełniają szeroką ofertę produków.

R&M

R&M (Reichle & De-Massari AG) jest światowym liderem w dziedzinie produkcji systemów okablowania strukturalnego. Firma dostarcza rozwiązania dla sieci telekomunikacyjnych od 1964 roku. R&M szczyci się innowacyjnymi produktami o szwajcarskiej jakości.

Urządzenia SATEL KNX otworzą przed Tobą jeszcze więcej możliwości w zakresie realizowania funkcji smart building. Dzięki nim, będziesz mógł z łatwością sterować m.in.: oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją, roletami, multimediami a nawet nawadnianiem ogrodu. Urządzenia KNX komunikują się między sobą, mogą zatem pracować w ramach wspólnego systemu – lub, gdy zajdzie taka potrzeba, realizować swoje zadania autonomicznie.

Ubiquiti Networks to amerykański producent sprzętu sieciowego ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dedykowanych dla sieci bezprzewodowych. Doskonały stosunek jakości do ceny oferowanych produktów oraz ciekawy design to niewątpliwe atuty tego producenta.