Nasza firma niezmiennie stawia sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów naszym klientom. Poniżej znajdą państwo informacje, o niektórych z naszych projektów.

Monitoring stadionów sportowych

Stadion Miejski im. Henryka Reymana
Suzuki Arena w Kielcach
Skuteczny system monitoringu wizyjnego  imprez masowych to nie tylko wymóg prawny ale również niezwykle istotna część infrastruktury każdego obiektu sportowego. 3K-Infrastructure  z dumą pomaga sprostać wyzwaniom w tym zakresie na dwóch wspaniałych stadionach, które na co dzień goszczą kluby najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej.

Sieci komputerowe

Rosomak S.A.
Kronospan OSB Sp. z o.o.
Posiadanie bezpiecznej i wydajnej sieci transmisji danych jest warunkiem poprawnego funkcjonowania infrastruktury teleinformatycznej każdego obiektu. 3K-Infrastructure zbudowała takie sieci dla wielu klientów, umożliwiając

Monitoring zamkniętych obiektów sportowych


Hala Legionów w Kielcach
Hala Sportowa ROSiR w Rzeszowie
Zamknięte obiekty sportowe wymagają specyficznego podejścia do zagadnień monitoringu audio-video. 3K-Infrastructure miała przyjemność wspierać wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie licznych klientów w całej Polsce.

Monitoring miejski

Miasto Chęciny
Monitoring miejski jest skutecznym narzędziem służącym podniesieniu bezpieczeństwa mieszkańców i efektywności służb miejskich. Pomaga zabezpieczać imprezy sportowe i kulturalne w przestrzeni miejskiej oraz może  wspomagać kierowanie ruchem.

Monitoring przemysłowy

Kronospan OSB Sp. z o.o.
Silva Sp. z o.o.

System Telewizji Przemysłowej, czyli monitoring stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku, kiedy pewne obszary lub obiekty wymagają stałej kontroli i nadzoru. Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie, na linii produkcyjnej, czy też otwartym obiekcie przemysłowym.