Jeżeli poszukujesz pracy w branży teleinformatycznej lub wykonawstwa sieci i instalacji elektrycznych napisz do nas! Poszukujemy zarówno doświadczonych inżynierów, jak i osób chcących rozpocząć karierę zawodową czy też zdobyć doświadczenie.

Poszukujemy

Do oddziału w Kielcach:
- Instalatorów okablowania,
- Specjalistów ds. systemów CCTV
- Specjalistów ds. instalacji nisko-prądowych
- Projektantów instalacji sieciowych
Doceniamy uprawnienia w zakresie projektowania instalacji elektrycznych, uprawnienia SEP, uprawnienia do prac na wysokości, udokumentowane szkolenia produktowe.
Zapewniamy interesującą pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia.
Akceptujemy różne formy współpracy - umowę o pracę, umowę zlecenie, współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość email na adres office@3k-i.pl
Jeżeli przesyłają Państwo CV, prosimy o umieszczenie w CV oraz wiadomości email klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
Wiadomości nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane oraz trwale usuwane.