3k-Infrastructure Sp. z o.o. jest firmą, stworzoną i prowadzoną przez długoletnich praktyków Branży Teleinformatycznej mających doświadczanie w projektowaniu, wdrażaniu oraz zarządzaniu w obszarze Informatyki i Telekomunikacji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz szerokiej sieci kooperantów jesteśmy przygotowania do prowadzenia lub koordynacji projektów na niemal każdym polu szeroko rozumianej Branży Teleinformatycznej, doświadczenia nabyte w Organizacjach działających Globalnie pozwalają nam oferować usługi Firmom i Organizacjom międzynarodowym – w językach angielskim i niemieckim.

Kluczowym obszarem naszej działalności jest szeroko pojęta infrastruktura teleinformatyczna, możemy wyróżnić kilka obszarów specjalizacji, w których nasze możliwości i kompetencje zostały wielokrotnie potwierdzone. Są to: Okablowanie Strukturalne, Dedykowane Sieci Elektryczne, Aktywna Infrastruktura Sieciowa, Systemy Serwerowe i Stacje Robocze, Systemy Monitoringu i Telewizji Przemysłowej, Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze(DSO) Systemów Alarmu Pożarowego(SAP), Systemy Telekomunikacyjne i Centralami Telefoniczne oraz VoIP, Systemy Inteligentnego Budynku wraz z BMS w szczególności Systemy Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu (RCPiKD) i systemy parkingowe.

Oferujemy również usługi z zakresu doradztwa, takie jak pomoc w wyborze rozwiązań teleinformatycznych, doradztwo w zarządzaniu procesami obszaru IT oraz usługi doraźnego wsparcia – konfiguracja urządzeń sieciowych, serwerów, pomoc zdalna użytkownikom aplikacji itp.

Nasi pracownicy mogą wykazać się udokumentowanymi kompetencjami w zakresie produktów wiodących producentów sprzętu i oprogramowania – Samsung, VDG, Milestone, Bosch, Tyco, Vivotek, Panasonic Sony, Grundig, Fibrain Data, Reichle & De-Massari, Multimedia Connect, Bosch, Polon, Schneider Electric, Esser, HP, Dell, Microsoft, IBM, VMware, PaloAlto, jak również metodologii zarządzania usługami IT, w tym certyfikacją w dziedzinie modelowania i zarządzania procesami IT według ITIL® (ang. Information Technology Infrastructure Library) na poziomie ITIL® Expert, planowania i zarządzania informacyjną architekturą organizacji zgodnie z TOGAF, zarządzania ryzykiem w systemach informatycznych i telekomunikacyjnych zgodnie z COBIT oraz zarządzania projektami według metodologii Prince2® na poziomie Prince2® Practicioner.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług, które 3K-Infrastructure jest gotowa świadczyć swoim klientom, jeżeli któryś z obszarów wzbudzi Państwa zainteresowanie prosimy kontakt – zapewnimy dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje telefonicznie lub mailowo. Klienci ceniący sobie kontakt bezpośredni mogą liczyć na spotkanie w dogodnym terminie.

Z uszanowaniem,
Zarząd 3K-Infrastructure Sp. z o.o.

Prezentacja firmy